Jak vybrat vhodnou jádrovou vrtačku AGP?

Vyberte správnou vrtačku AGP podle typu vrtání, výkonu motoru a materiálu, který budete vrtat. AGP nabízí modely pro suché i mokré vrtání, vhodné pro různé profese. Inovativní technologie zajišťují efektivní a rychlé vrtání, ať už se jedná o měkké materiály nebo železobeton. Ruční modely jsou praktické a přenosné, zatímco velké motory poskytují maximální výkon. Objevte kvalitu a spolehlivost diamantových vrtacích motorů AGP.

362 views

Srovnání strojů AGP

Nevíte si rady s výběrem magnetických vrtaček na kov, vrtaček na beton včetně stojanů, nebo pil na beton? Podívejte pro vás jednoduché srovnání všech řad nářadí AGP.

2011 views

Jak vybrat řezný diamantový kotouč?

Pro vhodný výběr řezných diamantových kotoučů je vhodné zaměřit se na několik bodů. Pojďmě si je společně projít...

1704 views

Volba vhodného ozubení u pilových pásů

Díky správně zvolenému ozubení pilového pásu je možné docílit lepších výsledků při řezu, menšímu opotřebení pásu. Samozřejmě i další faktory, pojďmě se tedy podívat na detaily...

6306 views

Vhodné řezné podmínky, posuv a napětí pilového pásu

Nejste si jistý vhodnými řeznými podmínkami pilového pásu, hodnot rychlost posuvu na daný materiál nebo doporučeným napětím pásu?

9052 views

Značení jakosti kotoučů ze slinutého karbidu (SK)

Technické informace a tabulka, jak se značí pilové kotouče SK (slinutý karbid).

2107 views

Přehled použití pilových kotoučů SK

Nejste si jistí, jaký pilový kotouč ze slinutého karbidu volit? Podívejte se na tabulku pro jaký typ řezání ať už na podélné, příčné nebo jiné. A pro jaký obráběný materiál je doporučeno volit geometrii zubů.

1747 views

Značení pilových pásů Wikus

Pilové pásy na kov vhodné k efektivnímu dělení železných a neželezných materiálů. Nabízíme především německého výrobce WIKUS který je špičkou v oboru. A to pásy bimetalové, tvrdokovové, diamantové, i z nástrojové oceli. Pro lepší orientaci zákazníků používáme vlastní třídy označení pásů WIKUS...

3982 views
Produkt byl přidán do seznamu oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání.