Pilové pásy stolařské

Pilové pásy stolařské dodáváme ve vybraných délkách, nebo na míru. Pásy jsme vám tedy schopni připravit svářené na přesnou délku podle typu vašeho stroje.

Jak vybrat pilový pás na dřevo podle typu zubu?

V - vyzubený = má pouze základní zuby, které nejsou ostřené. Díky tomu je pás levnější a má delší životnost. Využívá se na řezání velkých průměrů, kde není požadována vysoká čistota řezu.
R - rozvedený = má vyosené zuby střídavě na každou stranu. Díky tomu dochází k lepšímu odvádění třísek a řez je čistší a hladší. Využívá se na řezání dřeva střední tvrdosti, kde je požadována lepší kvalita řezu než u typu V.
RO - rozvedený ostřený = má vyosené zuby střídavě na každou stranu a jsou broušené. Díky tomu je řez ještě čistší a hladší než u typu R. Využívá se na řezání dřeva střední a vyšší tvrdosti, kde je požadována vysoká kvalita řezu.
ROK - rozvedený ostřený kalený = má vyosené zuby střídavě na každou stranu, jsou broušené a špičky zubu jsou kalené. Díky kalení je zub tvrdší a odolnější proti opotřebení. Využívá se na řezání dřeva vysoké tvrdosti, kde je požadována vysoká kvalita řezu a dlouhá životnost pásu.

Zobrazení 1-24 z 40 položek
Produkt byl přidán do seznamu oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání.