Dovolte nám krátké představení naší firmy a eshopu. Na trhu působíme již řadu let hlavně v odvětví na technologie dělení kovů a výroby strojních pásových pil.
Naše služby a produkty dlouhodobě poskytujeme od velkoobchodníků jenž prodávají na svých e-shopech naše produkty až po velké firmy, kde provádíme poradenství, montáže i servis.

Nejsme jen obyčejný e-shop

Od nás získáte víc, než jen pouhý prodej zboží. Například online zákaznický servis od 8 do 20 hod.

Řadu let se specializujeme na prodej i servis těch nejlepších strojů na trhu od Taiwanských výrobců a netajíme se tím, protože jde o špičkové produkty v poměru cena / výkon.

Nabízíme vysoko-produkční dělící kotoučové i pásové pily EVERISING na ocel a neželezné kovy. Dodáváme také celkové dělící linky včetně automatických dopravníků a zakladačů včetně robotizace. Jsme také výhradním dodavatelem ručních strojních pásových pil, gravitačních pásových strojních pil a poloautomatických strojních pásových pil značky PILANA (Pilana Metal Saw – PMS). U nás tedy komunikujete s profíky z oboru.

Vlastní sklady

Rychlá doprava pil, strojů, příslušenství a dílů.

Díky vlastním skladům dokážeme nabídnout rychlou dostupnost nejen strojních pásových pil značky PILANA a EVERISING ale také jejich příslušenství a náhradních dílů a to do celé Evropy. Jme také výhradní dodavatel profesionálního elektrického nářadí AGP pro Česko a Slovensko.

Poradenství (od 8 do 20 hod)

Správná volba stroje a nástroje = ušetřené peníze. Poradíme a navrhneme co nejlepší možné řešení.

Denně jsem vám na emailu nebo online zák. servise k dispozici od 8 do 20 hod.

Pokud si nejste jisti volbou pily ať už pro domácí kutilské použití nebo pro vysokoprodukční výrobu, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Máme velké zkušenosti s volbou vhodných strojů právě do vašeho provozu. Samozřejmostí je také volba správných kotoučů, pásů a dalších řezných nástrojů na různé materiály aby jste dosáhli dokonalých a efektivních výsledků.

Montáže strojů

Připravíme projekt, dovezeme a nainstalujeme stroj, zaučíme obsluhu.

Ano, od nás můžete mít i komplexní služby montáží od menších pil až po vysokoprodukční pily do velkých provozů včetně robotizace, se kterými máme letité zkušenosti. Pokud máte zájem o reference, neváhejte nás kontaktovat, můžeme vás vzít přímo do vybraných provozů kde jsme prováděli instalace.

Servisní oddělení

Oficiální servis výrobců AGP, PILANA, EVERISING.

Jakožto výhradní dodavatel dílů pro pily EVERISING, PILANA a nářadí AGP vám umožňujeme u vybraných produktů v eshopu zobrazit náhradní díly a skrze online formulář vytvořit nezávaznou poptávku. Jednoduše tedy přejděte k produktu a v záložce "služby" si vyberete co potřebujete.

Samozřejmostí je možnost výjezdu našich techniků přímo k Vám v předem domluvenou dobu, aby jsme co nejvíce eliminovali dopad výroby díky zastavenému stroji.

Náš tým

Za eshopem stojí tým obchodníků, odborníků z oboru, administrativních pracovníků a dalších chytrých hlaviček. 
Snažíme se vám maximálně vyjít vstříc se všemi službami které nabízíme. 

Pro kontaktování využijte:
1. Zákaznickou zónu / formuláře ZDE
2. Náš email: obchod@strojni-pily.eu
3. Telefon: +420 730 15 83 44

Doporučení: 
využijte Zákaznickou zónu případně email,
zde se snažíme odpovědět i mimo pracovní dobu která je: Po - Pá: 8:00 – 17:00

Produkt byl přidán do seznamu oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání.