Přímočará pila na trubky, ocaska AGP RS26
Přímočará pila na trubky, ocaska AGP RS26
    • Doprava zdarma
Přímočará pila na trubky, ocaska AGP RS26
Přímočará pila na trubky, ocaska AGP RS26

Přímočará pila na trubky AGP RS26

Profesionální elektrická přímočará pila ocaska na trubky
Příkon: 1500 W
Max. kapacita řezu: 203 mm

AGPRS26
7 630 Kč

7630 bez DPH.

Skladem
Expedujeme obvykle do 1 - 2 dnů

Přímočará pila (ocaska) na trubky RS26, je profesionální nástroj, který vám díky své lehké a ergonomické konstrukci ušetří námahu při práci a díky výkonu 1050 W motoru také čas. Je velmi efektivní při řezání trubek až do rozměru 203 mm za pomocí upínacího řetězu (je součásti balení). Pomocí něj jednoduše připevníte pilu k trubce, dopnete a už jen zvolíte požadovaný počet kmitů od 1000 do 1500 kmitů/min. pomocí ergonomicky umístěného kolečka na rukojeti. Pro menší průměry trubek můžete použít takzvaný "rychloupínací svěrák" (není součást balení). Samozřejmě je možné použití i bez jakýchkoliv upínačů.

Díky výkonnému motoru přímočará pila udržuje konstantní vámi zvolený počet otáček / kmitů i při vysoké zátěži, počet kmitů můžete samozřejmě měnit v průběhu řezání. Pokud by však zátěž byla přesto vyšší, pila má ochranu proti přetížení. Motor disponuje také funkcí Soft Start (jemný start) díky kterému není motor tak namáhán a zvyšuje se tak životnost pily.

Orbitální vratný mechanismus je speciálně navržen pro vysokou životnost pily a odolnost proti nárazům. Tato ruční elektrická přímočará pila je velmi efektivní při řezání trubek a pyšní se velmi kvalitním zpracováním a životností. Ideální přímočará pila nejen pro oblast sanity a topení, ale i pro instalace i rekonstrukce. Ve standardním držení  bez upínačů je výborná při práci paralelně se stěnou, v těsných pracovních pozicích či v šachtách. Součásti balení nejsou pilové plátky, ty si můžete objednat u nás nebo kdekoliv jinde, doporučují se plátky o délce 290 mm.

Parametry přímočaré pily:

Model RS26
Příkon 1500 W
Výkon 1050 W
Napětí 220 - 240 V ~ 50-60 Hz
Kmitů za minutu 1000 - 2100
Výška zdvihu 26 mm
Max. kapacita řezu 203 mm
Nastavení rychlosti kmitů Ano
Soft Start Ano
Ochrana proti přetížení Ano
Rozměry (D x Š x V) 491 x 94 x 108 mm
Čistá hmotnost 3,8 kg

Rozsah dodávky (balení obsahuje):
– Přímočará pila
– Plastový kufr
– Hex. klíč M4 x1
– Rychloupínací řetězový svěrák x1

Materiál
Kov
Typ pily
Přímočaré
Typ pohonu
Elektrické

Příslušenství a příbuzné produkty

Produkt byl přidán do seznamu oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání.